Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!
Do góry
0
0 produktów | 0.0 zł
Vagheggi
VAGHEGGI

PIĘKNO I ZDROWIE W PEŁNYM SŁOŃCU

Ochrona zarówno przed rozpoczęciem ekspozycji na działanie promieniowania słonecznego, jak i po jej zakończeniu jest niezwykle istotna i różni się w zależności od rodzaju skóry. Produkty do opalania marki Vagheggi to gama kosmetyków o doskonale zbilansowanych recepturach, które zawierają naturalne, wielofunkcyjne składniki zapewniające kompleksową ochronę skóry i spełnienie jej różnorodnych potrzeb.

1
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.