Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!
Do góry
0
0 produktów | 0.0 zł
Vagheggi
VAGHEGGI

Skóra promieniejąca nowym blaskiem

Nieskazitelna skóra o jednolitym, promiennym kolorycie to marzenie każdej kobiety (i mężczyzny). Nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne, smog, stres, brak równowagi hormonalnej, stosowanie doustnych środków antykoncepcyjnych oraz zmiany fizjologiczne w czasie ciąży to czynniki, które mogą powodować utratę jednolitego blasku przez skórę, prowadzić do powstawania ciemnych plam i/lub nierównego kolorytu oraz sprawiać, że wygląda na matową i przytłumioną. Linia White Moon jest przeznaczona do skóry w każdym wieku. Wygładza, wyrównuje i rozjaśnia skórę, nadając jej nowy, jednolity blask, a aktywne składniki pozyskiwane z żywokostu lekarskiego, lukrecji gładkiej i łopianu większego działają przeciwutleniająco, łagodząco, uspokajająco i regenerująco, gwarantując promienny wygląd.

1
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.