Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!
Do góry
0
0 produktów | 0.0 zł
Vagheggi
VAGHEGGI

Wczesna pielęgnacja przeciwstarzeniowa

Trzydzieste urodziny to dobry moment, aby wprowadzić pewne zmiany w pielęgnacji skóry. Naturalna młodość odziedziczona wraz z DNA powoli mija, pojawiają się pierwsze zmarszczki, a skóra staje się cieńsza, mniej elastyczna i bardziej wrażliwa na nieustanne kurczenie i rozkurczanie drobnych mięśni odpowiedzialnych za mimikę twarzy. Laboratoria badawczo-rozwojowe marki Vagheggi stworzyły linię Delay Infinity, przeznaczoną do stosowania na początkowych etapach starzenia się skóry. Produkty z tej linii to doskonałe rozwiązanie dla osób, u których pojawiają się wczesne zmarszczki oraz które pragną zapobiegać oznakom upływającego czasu. Odświeżają skórę, nadając jej gładki i jednolity wygląd.

1
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.