Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!
Do góry
0
0 produktów | 0.0 zł
Vagheggi
VAGHEGGI

Zastrzyk energii

Skóra jest nieustannie atakowana przez wolne rodniki – reaktywne cząsteczki, które mogą powstawać na zewnątrz (smog, zanieczyszczenie, dym, promieniowanie UV) lub wewnątrz organizmu (stres, zła dieta, stany zapalne), powodując przedwczesne starzenie się skóry oraz sprawiając, że jest cienka i matowa. Linia Lime zawiera unikalne kosmetyki, które remineralizują i rewitalizują skórę, chroniąc ją przed utlenianiem. To prawdziwy zastrzyk witaminy C, który rozjaśnia i uelastycznia skórę oraz dodaje jej energii.

1
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.