Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!
Do góry
0
0 produktów | 0.0 zł
Vagheggi
VAGHEGGI

Czas zadbać o skórę

Każdy z nas poszukuje sposobu na zachowanie pięknego wyglądu i spowolnienie procesu starzenia się skóry – nieodwracalnego, biologicznego, ewolucyjnego zjawiska, którego nie można uniknąć. Starzenie się jest w rzeczywistości zjawiskiem genetycznym, które ma wpływ na całe ciało, ale jest widoczne głównie na skórze. To jednak nie wszystko – szkodliwe czynniki środowiskowe sprawiają, że komórki stopniowo tracą zdolność do naprawiania uszkodzeń, co stanowi ważny czynnik w procesach starzenia się. Drogocenny składnik aktywny pozyskiwany z kryształów żywicy wydzielanej przez drzewo pistacji kleistej oraz receptury poszczególnych kosmetyków sprawiają, że linia do pielęgnacji przeciwstarzeniowej marki Vagheggi przynosi spektakularne efekty. Przywraca skórze gęstość, rozświetla ją i wygładza oraz niweluje zmarszczki.

1
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.