Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!
Do góry
0
0 produktów | 0.0 zł
Neauvia
NEAUVIA

NEAUVIA ENHANCEMENT SYSTEM został stworzony do wsparcia protokołów łączonych NEAUVIA (Smart Combination Therapy), wspomagając wzmocnienie rezultatów, poprzez działanie od środka. Przy użyciu najnowszej generacji składników, w również opatentowanych marka Neauvia oferuje specjalistyczne i działające w synergii preparaty opracowane z myślą o skórze, włosach i ciele, dostarczając pacjentom dodatkowych codziennych rozwiązań. Suplementy Neauvia stanowią idealną odpowiedź na najczęstsze potrzeby kobiet i mężczyzn jakimi są spowolnienie oznak upływu czasu na skórze oraz aktywne udoskonalenie jej jakości, zmniejszenie widoczności cellulitu czy wsparcie porostu włosów i redukcja ich wypadania. Suplementy Neauvia to doskonałe wsparcie od środka, dopełniające filozofię holistycznego dbania o skórę.

1
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.