Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!
Do góry
0
0 produktów | 0.0 zł
Vagheggi
VAGHEGGI

Zadbaj o swoją skórę zaczynając od oczyszczenia twarzy

Każdego dnia skóra jest narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i zanieczyszczeń, reagując na zmiany pogody oraz ciągłe obciążenie i zmęczenie towarzyszące naszemu życiu. Dlatego też oczyszczanie skóry twarzy jest obowiązkowym etapem każdego rytuału pielęgnacyjnego. Linia Equilibrium składa się z wielofunkcyjnych, specjalnych kosmetyków, które „rozpieszczają” skórę, nadają jej promienny blask i równomierny koloryt oraz nie naruszają jej fizjologicznej równowagi, spełniając jednocześnie najważniejszy warunek zachowania nieskazitelnej cery: oczyszczenie.

1
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.