Do góry
Wszystkie produkty / GŁÓWNA KATEGORIA / KOSMETYKI DO TWARZY / INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCE SERUM (PINK EDITION)
INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCE SERUM (PINK EDITION)

RAZEM Z TYM WALCZYMY!

Rak piersi jest najczęstszym nowotworem u kobiet. Dziś jedna na dziesięć kobiet zostanie dotknięta nim podczas ich życia, a choroba ta pojawia się w coraz młodszym wieku. Na szczęście wcześnie zdiagnozowany rak jest wyleczony u 9 na 10 przypadków.  Firma LPG® z grupą roboczą specjalizującą się w onkologii, działa na rzecz wsparcia masażystów-fizjoterapeutów i kobiet z rakiem piersi na co dzień.

 

Dlatego w związku z kampanią, jeden z bestsellerów został wypuszczony w specjalnej, limitowanej, różowej edycji!

Intensywnie nawilżające serum dzięki kompleksowi składników aktywnych opracowanych na bazie kwasu hialuronowego o małej masie cząsteczkowej pomaga zatrzymać zapasy wody w skórze. Trwale nawilżona skóra odzyskuje wypełnienie i gładkość. Warstwa nieokluzyjnego kwasu hialuronowego chroni również skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

 

Tłusty, bezzapachowy płyn do każdego rodzaju skóry.

 

SPOSÓB UŻYCIA: Do stosowania rano i wieczorem przed codzienną pielęgnacją. Nałożyć na skórę twarzy i szyi, uprzednio oczyszczoną.

SKŁAD: 7% kompleks na bazie kwasu hialuronowego.
* Bez parabenów

 

POJEMNOŚĆ: 40 ML

 

zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka gratis na terenie Polski!
zamówienia wysyłamy w ciągu 24h (w dni robocze)
każdy Klient otrzymuje potwierdzenie zamówienia i numer nadania paczki na adres e-mail
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.