Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!
Do góry
0
0 produktów | 0.0 zł
Wszystkie produkty / Akcesoria / DO MAKIJAŻU / SUNRISE KISS SET
SUNRISE KISS SET
Produkt dostępny
Cena :
199.00

Ekskluzywny zestaw SUNRISE KISS SET to wszystkie niezbędne produkty, aby stworzyć idealny makijaż na wakacyjnych wyjazdach i nie tylko! Podaruj sobie makijaż muśnięty słońcem!

Kremowy cień do powiek N.10: 
Cień do powiek o ultrametalicznym wykończeniu, idealny do stworzenia intensywnego i świetlistego spojrzenia. Zapobiega gromadzeniu się na załamaniu powieki.


Metaliczna matowa pomadka w płynie N10: 
Wygodna i lekka metaliczna pomadka do ust w płynie. Daje niezwykły i intensywny metaliczny efekt na matowej bazie. Maksymalne krycie i błyszczące wykończenie, a dodatkowo nie rozmazuje się i jest wodoodporna. 
zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka gratis na terenie Polski!
zamówienia wysyłamy w ciągu 24h (w dni robocze)
każdy Klient otrzymuje potwierdzenie zamówienia i numer nadania paczki na adres e-mail
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.