Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!
Do góry
0
0 produktów | 0.0 zł
Wszystkie produkty / Kosmetyki do twarzy / Vagheggi / Zestaw Prezentowy Atypical
Zestaw Prezentowy Atypical
Produkt dostępny
Cena :
489.00

Atypical to zestaw prezentowy, który nie wybiera się na podstawie płci, ale obecnego stylu życia. Gwarantują nawilżenie i ochronę przed zanieczyszczeniami.

Zestaw zawiera następujące produkty : 

Regenerujący krem do twarzy 50 ml

Złuszczający żel do mycia 100 ml

Płatki pod oczy


AKTYWNE SKŁADNIKI

Wyciąg z nasion konopii które poprawiają mikroflorę skóry, łagodzą podrażnienia, a także zwiększają jej nawilżenie i elastyczność.

Energetyzowana woda morska: działa jak cienka i niewidoczna maska, która wyłapuje zanieczyszczenia, aby uniknąć ich wnikania w skórę.

Kakaowiec właściwy bogaty w peptydy, zwiększa elastyczność skóry i pomaga zmniejszyć negatywne skutki „światła niebieskiego” .

Peptyd Mohawk-Like odpowiada za restrukturyzację skóry. 


zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka gratis na terenie Polski!
zamówienia wysyłamy w ciągu 24h (w dni robocze)
każdy Klient otrzymuje potwierdzenie zamówienia i numer nadania paczki na adres e-mail
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.