Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!
Do góry
0
0 produktów | 0.0 zł
Wszystkie produkty / Kosmetyki do twarzy / Vagheggi / Zestaw Prezentowy 75-15
Zestaw Prezentowy 75-15
Produkt dostępny
Cena :
639.00

Zestaw prezentowy 75.15 zawiera produkty odpowiednie dla skóry dojrzałej.  Kosmetyki pomagają w walce ze starzeniem się skóry, nadając skórze gęstość oraz efekt liftingu.  

Zestaw zawiera następujące produkty : 

Wygładzający krem na dzień 50 ml

Tonik liftingujący 125 ml

Maska do ust 20 ml


AKTYWNE SKŁADNIKI

Składnik aktywny z grudek żywicy pistacji kleistej- stymuluje funkcjonowanie białek młodości (Klotho)* w fibroblastach; dzięki działaniu liftingującemu modeluje owal twarzy i nadaje jej młody wygląd. Skóra staje się wyraźnie zagęszczona i napięta.  

* Celem działania tego składniku jest Białko Klotho zawarty w ludzkim DNA. 

Ametyst: bogaty minerał, o unikalnej fioletowej barwie wynikającej z zawartości manganu (pierwiastka śladowego wspomagającego fizjologiczną aktywność komórek). Jest bogaty w krzemionkę, dzięki czemu nawilża i ujędrnia skórę.  

Wyciąg z męczennicy: działa przeciwutleniająco i odżywczo, przy okazji zapewniając efekt matujący i absolutną miękkość skóry.  

Kwas hialuronowy: ekstremalnie nawilżający związek chemiczny, stanowiący macierz tkanki łącznej, który odpowiada za utrzymywanie nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry oraz działa jako substancja wiążąca. 

Olej z męczennicy: posiada właściwości zmiękczające skórę dzięki wysokiemu stężeniu kwasów omega-6. Jego produkcja odbywa się z poszanowaniem bioróżnorodności i zrównoważonego rozwoju 

zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka gratis na terenie Polski!
zamówienia wysyłamy w ciągu 24h (w dni robocze)
każdy Klient otrzymuje potwierdzenie zamówienia i numer nadania paczki na adres e-mail
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.