Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!
Do góry
0
0 produktów | 0.0 zł
Wszystkie produkty / Kosmetyki do ciała / Vagheggi / Zestaw Prezentowy Emozioni Plus
Zestaw Prezentowy Emozioni Plus
Produkt dostępny
Cena :
339.00

Zestaw prezentowy EmozioniPlus przeznaczony do podrażnionej, wrażliwej skóry. Produkty przynoszą ulgę i zapewniają poczucie komfortu skórze wymagającej szczególnej uwagi.


Zestaw zawiera następujące produkty : 

Krem oczyszczający 150 ml 

Krem otulający do twarzy 50 ml 


AKTYWNE SKŁADNIKI

Kurkuma ma właściwości regeneracyjne, przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Pieprz syczuański  w procesie ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, z owoców i krzewów tej rośliny otrzymywana jest opatentowana aktywna substancja lipofilna, która neutralizuje wrażenie mrowienia, łagodząc wrażliwą skórę i niwelując jej dyskomfort.

Hydrolat z rumianku: składnik ten wykazuje bardzo skuteczne właściwości łagodzące i składa się głównie z flawonoidów, takich jak apigenina, luteolina, kwercetyna, rutyna i ich glikozydy. To podstawowy składnik wszystkich produktów z linii Emozioni Plus.


zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka gratis na terenie Polski!
zamówienia wysyłamy w ciągu 24h (w dni robocze)
każdy Klient otrzymuje potwierdzenie zamówienia i numer nadania paczki na adres e-mail
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.