Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!
Do góry
0
0 produktów | 0.0 zł
Wszystkie produkty / GŁÓWNA KATEGORIA / KOSMETYKI DO TWARZY / Prezentowy zestaw Delay Infinity
Prezentowy zestaw Delay Infinity
Produkt dostępny
Cena :
329.00

Zestaw prezentowy Delay Infinity odpowiedni dla osób, które chcą zapobiec powstawaniu zmarszczek lub szukają naturalnego i skutecznego sposobu na walkę z wczesnymi oznakami starzenia. 


Zestaw zawiera następujące produkty : 


Mus oczyszczający 150ml

Krem na dzień 50 ml

Krem do rąk linii Equilibrium  30 ml


AKTYWNE SKŁADNIKI


Krokus złocisty : wyciąg pozyskiwany z cebulek krokusa stanowi biologiczną substancję wspomagającą komunikację komórkową. Składnik ten działa w podwójny sposób: zwiększa produkcję cząsteczek przekaźnikowych i umożliwia dojście składników aktywnych do fibroblastów. 


Czarny ryż ten szczególny rodzaj ryżu ma silne działanie przeciwutleniające. 


Biopolimer z manioku jadalnego to polimer pozyskiwany przy pomocy nowoczesnej technologii. Błyskawicznie wygładza i optycznie unosi skórę dzięki swoim właściwościom sensorycznym.


Olej migdałowy bogaty w witaminy E i B, białka, glukozydy i sole mineralne, co czyni go doskonałym składnikiem przeciwdziałającym starzeniu się skóry.


Masło shea: odżywcze, łagodzące masło, które zwiększa napięcia skóry i zachowuje jej naturalną elastyczność. 


Olej jojoba: chroni, odżywia i zmiękcza skórę. 


zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka gratis na terenie Polski!
zamówienia wysyłamy w ciągu 24h (w dni robocze)
każdy Klient otrzymuje potwierdzenie zamówienia i numer nadania paczki na adres e-mail
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.