Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!
Do góry
0
0 produktów | 0.0 zł
Wszystkie produkty / GŁÓWNA KATEGORIA / KOSMETYKI DO TWARZY / Prezentowy zestaw Rehydra
Prezentowy zestaw Rehydra
Produkt dostępny
Cena :
319.00

Zestaw prezentowy Rehydra zawiera produkty odpowiednie dla każdego rodzaju skóry w każdym wieku, ze skłonnością do odwodnienia. Produkty z linii Rehydra zapewniają skórze odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. 


Zestaw zawiera następujące produkty : 


Mus oczyszczający linii Rehydra 150 ml

Nawilżający krem na dzień linii Rehydra 50 ml

Krem do rąk linii Equilibrium  30 mlAKTYWNE SKŁADNIKI 


Kompleks Hydra Plus

Kwas hialuronowy: ekstremalnie nawilżający związek chemiczny, stanowiący macierz tkanki łącznej, który odpowiada za utrzymywanie nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry, oraz działa jako substancja wiążąca. 


Kwas ksymenowy: pozyskiwany z Ximenia Africana – rośliny zwanej również „morską cytryną”, która rośnie na sawannach w Afryce Południowej i działa nawilżająco, pomaga zmniejszać widoczność blizn i chroni naczynia krwionośne.  


Naturalny biosacharyd: mieszanka polisacharydów składająca się z kwasu galakturonowego, fukozy i galaktozy, która wiąże wodę znajdującą się na powierzchni skóry, zapewniając tym samym jej nawilżenie i ochronę. 


Masło shea: odżywcze, łagodzące masło, które zwiększa napięcia skóry i zachowuje jej naturalną elastyczność. 


Althaea officinalis: roślina znana również jako prawoślaz lekarski, zapobiega naturalnemu niszczeniu kwasu hialuronowego w skórze. 


Olej jojoba: chroni, odżywia i zmiękcza skórę. 

zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka gratis na terenie Polski!
zamówienia wysyłamy w ciągu 24h (w dni robocze)
każdy Klient otrzymuje potwierdzenie zamówienia i numer nadania paczki na adres e-mail
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.