Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!                                                                   Do każdego zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka 0 zł na terenie Polski!
Do góry
0
0 produktów | 0.0 zł
Wszystkie produkty / Akcesoria / DO MAKIJAŻU / ALL IN BRUSH
ALL IN BRUSH
Produkt dostępny
Cena :
449 359.00

Wsłuchujemy się w prośby naszych klientów i dlatego stworzyliśmy idealny zestaw pędzli do wykonania kompletnego makijażu cery i oczu!- ALL IN BRUSH !

N.10
Ten pędzel to "must have" każdej kobiety! Duży, klasyczny pędzel, który sprawdzi się nie tylko do aplikacji pudru, ale także do konturowania twarzy przy pomocy bronzera bądź różu. Odpowiedni dla kosmetyków sypkich oraz prasowanych. Duża powierzchnia włosia umożliwia delikatną i stopniową aplikację produktu, nie powodując efektu maski i zbyt ciężkiego makijażu.

N.20
Pędzel do bronzera o skośnym kształcie włosia, które umożliwia w łatwy i szybki sposób wymodelować kontur twarzy oraz podkreślić kości policzkowe. Rozmiar pędzla pozwala zaaplikować odpowiednią ilość produktu, gwarantując świeży i naturalny efekt. Dedykowany do produktów sypkich oraz prasowanych. 

N.30
Pędzel świetnie sprawdzi się do aplikacji podkładów płynnych i mineralnych. Skośna forma pędzla pozwala na aplikację podkładu/korektora w trudno dostępnych miejscach oraz pod oczy. Pędzel nie tworzy smug i nie pozostawia plam. 

N.50
Marzy Ci się piękny makijaż oka, wyciągnięty poza powiekę - o to pędzel który spełni to marzenie. Gęstość i kształt pozwolą Ci na precyzyjne rozblendowanie cieni. Dodatkowo świetnie poradzi sobie z pracą na dolnej powiece - jeden, a może tak wiele. 

N.90
Nasz cienki i elastyczny pędzelek pomoże Ci w precyzyjnym nałożeniu ulubionej szminki! Jego mały rozmiar zapewnia precyzyjną aplikację kosmetyku. Pomaga idealnie wydobyć kontur ust oraz umożliwia ich optyczne powiększenie. Płaski kształt włosia zapewnia dokładną i wydajną aplikację produktu. 

*Pędzle wykonane są z syntetycznego włosia. 

zamówienia powyżej 150 zł - wysyłka gratis na terenie Polski!
zamówienia wysyłamy w ciągu 24h (w dni robocze)
każdy Klient otrzymuje potwierdzenie zamówienia i numer nadania paczki na adres e-mail
INFORMACJE
O nas
Kontakt
TWOJE KONTO
Logowanie
Rejestracja
SOCIAL MEDIA
       
Właścicielem sklepu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795. Kapitał zakładowy: 537.061,90 złotych, w całości wpłacony. Akceptowane metody płatności: przelew bankowy/przedpłata oraz płatność przy odbiorze.